Styrelse

Ledamöter 2020/21

Taylan Inal, Ordförande  
Ansvarsområde: Ekonomi, Bredband och Brand/Säkerhet
Stavangergatan 16, Tel 070-764 40 07, E-post taylan2@inal.se

Ros-Marie Malmkvist, Vice ordförande
Ansvarsområde: Vikingen

Narviksgatan 9, Tel 070-486 12 90, E-post rosmariemalmkvist@gmail.com

Bo Sundin
Ansvarsområde: Ekonomi, hemsidan
Stavangergatan 46, Tel 070-778 49 70, E-post bo.sundin@one.se

Adriana Sobrado, sekreterare
Lofotengatan 23  Tel.   070-486 68 93
E-post adrianasobrado26@gmail.com

Anna Lundin
Ansvarsområde: Mark
Stavangergatan 14  Tel. 0734- 031 805 
E-post akrilun@gmail.com

George Petrineanu 
Ansvarsområde: Städningen Stavangergården,  Tvättstugor
Stavangergatan 22 Tel  073-437 47 76 
E-post  george.petrineanu@gmail.com

Arne Brovig (HSB Representant) 073-052 55 51

E-post arne.brovig@kistasopsug.se

Suppleanter 2020/21

Malek Bahrami
Ansvarsområde:
Narviksgatan 5   Tel  079- 334 66 02 
E-post pojan_malek@hotmail.com

Volkan Demir
Ansvarsområde: .
Stavangergatan 34 Tel: 072-280 96 49 E-post volkan.demir@live.se

George Aroyan
Ansvarsområde: -.Städningen Narvik & Lofotengårdarna, Gästlägenhet
Stavangergatan 22 Tel: 070-476 67 21 E-post ara.aroyan45@gmail.com

 

Valberedning 2020/21

Erzsebet Harsfalvi (sammankallande) 
Stavangergatan 36  Tel. 0705-83 65 82.
E-post erzsebet.harsfalvi@hotmail.com

Shaon Sajib   
Stavangergatan 44  Tel. 072-037 51 31 
E-post sshaon1@gmail.com

Shuhe Rana
Lofotengatan 11  Tel. 072-2774212
E-post  rana_rst99@hotmail.com

 

 

Kontakta gärna någon i valberedningen om du är intresserad av att ställa upp som kandidat för inval i styrelsen!